Rexair Badge Logo

Rexair LLC

Rexair LLC vyrábí čisticí systémy Rainbow už déle než 80 let. Naš legendární filtrační systém na bázi separátoru a vody proslavil produkty Rainbow po celém světě. Dnes si lidé mohou zakoupit čisticí systém Rainbow ve více než 70 zemích po celém světě.

Děkujeme za návštěvu oficiální webové stránky o čisticím systému Rainbow®. V Rexair jsme hrdí na to, že svým prodejcům i zákazníkům nabízíme vynikající produkty i služby. Doufáme, že na našich stránkách najdete informace, které hledáte.

Rexair vyrábí čisticí systémy Rainbow už od roku 1936 a za tu dobu si naše společnost získala miliony spokojených zákazníků po celém světě. Všechny produkty Rainbow se představují a prodávají pomocí sítě nezávislých autorizovaných distributorů Rainbow a jejich profesionálních prodejních organizací.

Pokud zvažujete koupi nového stroje Rainbow, kontaktujte autorizovaného distributora Rainbow a domluvte si s ním schůzku, abyste si sami mohli naše stroj prohlédnout v pohodlí domova. Slibujeme, že nebudete věřit vlastním očím, až uvidíte, jak čisticí systém Rainbow® funguje.

S pozdravem,
Momir Popovic
Předseda představenstva a CEO, Rexair LLC

Sídlo Rexair, LLC se nachází v Troy v Michiganu, USA. Právě odsud řídíme obchod, marketing i celosvětovou nezávislou distribuční síť čisticích systémů Rainbow.

Rainbow se vyrábí pouze z těch nejkvalitnějších materiálů v moderním výrobním a technologickém středisku Rexair splňujícím požadavky normy ISO 9001, které se nachází ve městě Cadillac ve státě Michigan, USA. Přijímáme značná opatření pro kontrolu kvality, abychom zaručili, že každý výrobek Rainbow splňuje naše obrovské nároky na odolnost a výkon.

Pojďte růst s námi

Vzhledem ke zvýšené informovanosti o kvalitě vnitřního ovzduší a spotřebitelské poptávce, hledají distributoři Rainbow na mnoha trzích po celém světě v současné době zájemce na celou řadu pozic. Připojte se k tisícům lidí po celém světě, kteří u Rainbow našli bohatší životní styl. Nemusíte být profesionál ani nemusíte mít předchozí zkušenosti s prodejem. Plně vás zaškolí zkušení profesionálové a poskytneme vám do začátku i příslušnou podporu a nástroje, abyste mohli uspět.

Hledejte příležitosti

Náš model přímého prodeje

Pevně věříme, že čisticí systém Rainbow® nejlépe zájemci předvedeme a prodáme pomocí ukázek přímo v jeho domácnosti. Díky tomu se může případný zákazník sám seznámit s praktičností a výkonem produktu a rozhodnout o nákupu zodpovědně. Takhle prodáváme své produkty už déle než 80 let.

Společnost Rexair je hrdým členem Asociace přímých prodejců, která pomáhá zajišťovat, že marketing produktů probíhá podle nejvyšší úrovně obchodní etiky a služeb.

DSA_White_logo